Søknadsfrist: Snarest

Er du Egersund Lakk sin nye billakkerer?

Egersund Lakk AS

Merk at denne artikkelen er over tre år gammel, og kan inneholde utdatert informasjon.

Om arbeidsgiveren

Et lakkeringsverksted som ble stiftet i 2001 og eies av fem bilforhandlere i Dalane (Møller Bil, Holmane Bil, Fardal Bil, Bil & Mekaniske og Bøgh Hafsø).

Egersund Lakk AS har i dag 4 ansatte med lang erfaring i faget. Oppdragsmengden øker, og vi ser derfor etter en ny medarbeider. Personen vi leter etter må være nøyaktig, strukturert, positiv og serviceinnstilt og vil bidra til et godt arbeidsmiljø og fornøyde kunder. 

Om du ikke har fagbrev som billakkerer, men har relevant erfaring og gjerne vil ha et nytt fagbrev hadde det vært kjekt å høre fra deg også.

Du må beherske norsk skriftlig og muntlig, beherske data og være villig til å stå på i en hektisk hverdag.

For mer informasjon ta kontakt med Paul E. Spødervold 960 42 718.

Høres dette ut til å være noe for deg send oss en søknad og CV merket ’BILLAKKERER’ så snart som mulig til post@egersundlakk.no

Kontaktinformasjon

Kontaktperson: Paul E. Spødervold
Stillingstittel: Daglig leder
Telefon: 960 42 718

Stillingsinformasjon

Stillingsform: Fast
Søknadsfrist: Snarest
Arbeidssted: Egersund