Søknadsfrist: 6. april

Erik Arnesen Skadesenter søker skadesjef

Erik Arnesen Skadesenter

Publisert

Merk at denne artikkelen er over fem år gammel, og kan inneholde utdatert informasjon.

Om arbeidsgiveren

Erik Arnesen er forhandler av merkene Volkswagen, Audi og Mercedes Benz. Vi er 180 medarbeidere fordelt på forhandlerne: Erik Arnesen Bryn AS og Erik Arnesen Helsfyr AS.

Siden oppstarten av bedriften, i en kjeller i Akersveien i Oslo i 1946, har vår grunnleggende idé vært et godt kundeomdømme gjennom å gjøre ting riktig første gang, til avtalt tid og pris. Vi er et kvalitetsbevisst team med godt humør og en tydelig visjon:

«Sammen skaper vi unike opplevelser for kunden» -siden 1946

Det viktigste for oss er at våre kunder skal bli begeistret og trives hos oss, samt få den servicen de forventer. Vi har satt oss som mål å bli bedre enn våre konkurrenter, både på kvalitet og service. Vi vet at slike mål krever både entusiasme, gode verdier og målrettet jobbing.

Våre verdier er:

  • Kvalitetsbevisst
  • Lagspiller
  • Engasjert
  • Godt humør

Vi har en unik posisjon, som den eneste privateide forhandleren av Audi, Volkswagen og Mercedes-Benz i Oslo. Vi har de siste årene vokst mye, og i 2020 omsatte Erik Arnesen-konsernet for over 2 milliarder. Vi vet at det er fornøyde og entusiastiske ansatte som skaper begeistrede og fornøyde kunder og sammen med nytenkning og utvikling er det dette som tar Erik Arnesen gjennom den transformasjonen som vår bransje gjennomgår.

Vi søker skadesjef til vårt helt nye skade- og klargjøringssenter på Langhus.

Erik Arnesen skal utvide skade- og lakkvirksomhet ved å etablere Erik Arnesen Skadesenter på Langhus. Vi har store ambisjoner for dette prosjektet, og vårt nye skadesenter skal sørge for at vi kan ta enda bedre hånd kundene. Vi er godt i gang med planleggingen, og skal nå ansette en skadesjef som vil få en helt sentral nyopprettet rolle i det nye- og topp moderne skadesenteret.

Hos Erik Arnesen Skadesenter får du jobbe med noen av verdens mest kjente merkevarer Volkswagen personbil og Volkswagen Nyttekjøretøy, Audi, Skoda, SEAT og Mercedes Benz. Vi utfører alle typer skader og oppdrag på vegne av forsikringsselskaper og private aktører.

Vi søker deg som:

  • Har solid erfaring fra skadedrift
  • Forstår viktigheten av sikre bilskadereparasjoner og produktkvalitet
  • Har kunnskap om verkstedøkonomi
  • Er opptatt av kundetilfredshet
  • Hele tiden søker prosessforbedringer
  • Bidrar til å skape gode resultater
  • Liker å jobbe med mennesker og team, i en hektisk hverdag
  • Har stor kapasitet og god gjennomføringsevne
  • Er engasjert og har godt humør
  • Er en lojal lagspiller, både internt og med våre samarbeidspartnere
  • Behersker engelsk skriftlig og muntlig

Om stillingen:

Stillingen som skadesjef representerer en helt sentral rolle. Skadesjef inngår i ledergruppen og rapporterer til daglig leder.

Arbeidssted er Håndverksveien 10, 1405 Langhus.

Skadesjef vil ha hovedansvar for drift og prosess knyttet til skade- og teknisk avdeling. Vedkommende vil også være ansvarlig for implementering og oppfølging av offentlige krav, produsentkrav, osv. som retter seg mot skade/teknisk.

Vi kan tilby deg:

  • En sentral stilling i et solid og renommert konsern
  • Mulighet til å få jobbe med noen av verdens mest kjente merkevarer
  • Gode betingelser, god lønn og gode bonusmuligheter
  • Trivelige, omtenksomme og profesjonelle kollegaer
  • Helseforsikring, OTP og bedriftshelsetjeneste
  • Å være med på utviklingen av Norges beste skade- og klargjøringssenter

Søk på stillingen:

CV og søknad sendes til: tor.simonsen@eabryn.no

Søknadsfrist: 6. april 2021

Kontaktinformasjon

Kontakt: Tor Simonsen
Tittel: Daglig leder Erik Arnesen Skadesenter
Telefon: 982 23 823
E-post: tor.simonsen@eabryn.no

Stillingsinformasjon

Stillingsform: Fast

Søknadsfrist: 6. april

Arbeidssted: Langhus