Søknadsfrist: 28. april

Billakkerer

Møller Bil Skadesenter Jessheim

Om arbeidsgiveren

Møller Bil er en del av Møller Mobility Group (MMG) som er det ledende bilkonsernet i Norden og Baltikum og har etablert seg som en av de største bilvirksomhetene i Nord-Europa. MMG er et familieeid selskap engasjert innen import (Harald A. Møller), forhandlervirksomhet (Møller Bil) og finansiering (Volkswagen Møller Bilfinans) i Norge, Sverige og Baltikum. I over 80 år har vi bidratt til å løse folks mobilitetsbehov, og vi jobber aktivt for å skape fremtidens bærekraftige mobilitetsløsninger. For mer informasjon om selskapet, se www.moller.no.

Møller Bil Skade er et eget forretningsområde i Møller Bil AS, med ansvar for all skade- og lakkvirksomhet i kjeden. Vi har i dag 15 Skadesentere i Norge, som alle er sertifiserte Skadespesialister. Skadekjeden består av vel 400 godt kvalifiserte medarbeidere, som alle er opptatt av å levere høy kvalitet og skape en god kundeopplevelse.

Møller Bil Skadesenter Jessheims anlegg er basert på fremtidens teknologi og krav, som blant annet ivaretar arbeidsmiljø, de sertifiserte kvalitetskrav fra importør og fabrikk, samt det ytre miljø. Møller Bil Skadesenter Jessheim vil være blant Europas mest moderne skadesentere.

Billakkerer til Møller Bil Skadesenter Jessheim

Har du fagbrev som billakkerer og ønsker å jobbe med gode kollegaer?

Vi søker en dyktig billakkerer til vårt lakkverksted på Jessheim! Hos Møller Bil Skadesenter Jessheim setter vi folk og organisasjon i fokus, og vi verdsetter kvalitet, kompetanse og trivsel høyt.

Hva vi tilbyr:

  • Tilgang til markedets beste verktøy og den nyeste teknologien
  • Et team på 4 personer i lakkavdelingen
  • Muligheten til å påvirke arbeidsplassen med din humor, interesser og lidenskap
  • Allsidige arbeidsoppgaver og gode utviklingsmuligheter i Norges største bilforhandlerkjede
  • Arbeid med noen av verdens mest kjente merkevarer
  • Gode systemer og kurs- og opplæringsprogrammer
  • Konkurransedyktige betingelser inkludert Møller Mobility Groups gode pensjons- og forsikringsordninger

Arbeidsoppgaver:

  • Klargjøre biler for lakkering
  • Utføre lakkeringsarbeid
  • Etterarbeid og klargjøring etter lakkering

Vi søker deg som:

  • Har fagbrev som billakkerer og gjerne relevant erfaring
  • Har et skarpt øye for detaljer og er nøye i arbeidet
  • Motiveres av muligheten til å påvirke egen lønn gjennom gode bonusordninger
  • Behersker norsk muntlig og skriftlig
  • Ønsker å jobbe med det nyeste innen verktøy, er selvstendig, men også teamorientert, har godt humør og liker å ha mye å gjøre

Vil du vite mer om stillingen? Ta kontakt med Øyvind Brenni for mer informasjon, eller klikk på "søk stilling" for å komme i gang!

Møller Mobility Group ble i 2024 re-sertifisert som en av landets mest attraktive arbeidsplasser. Vi vet at en mangfoldig gjeng sammensatt av ulike typer og personligheter skaper de beste resultatene over tid, og ikke minst at det gjør det mer moro å gå på jobb. Om du ønsker å bli en del av Møllers familie av bilelskere, håper vi å høre fra deg.

Kontaktinformasjon

Kontaktperson: Øyvind Brenni
Stillingstittel: Skadeleder
Telefon: 91 60 95 33

Stillingsinformasjon

Stillingsform: Fast
Søknadsfrist: 28. april
Arbeidssted: Jessheim